BABIO dětský bionápoj klidný spánek, 180 g, 45 porcí

4 hodnocení
 
 

Mimořádně jemný dětský BIO nápoj pro klidný spánek dětí a usínání, vhodný od ukončeného 4. měsíce věku. Složení bionápoje BABIO KLIDNÝ SPÁNEK plně odpovídá nejvyšším požadavkům na výživu kojenců a malých dětí. Bylinné složení napomáhá odstranit neklid dítěte a přináší klidný spánek, přispívá ke správnému pitnému režimu dětí. 

Dostupnost Skladem
110 Kč    
Kategorie Bylinné bio čaje
 
Složení BIO nápoje plně odpovídá požadavkům na výživu kojenců a malých dětí. Přispívá ke správnému pitnému režimu.
S BIO vlákninou.
Lípa, meduňka a máta se již po staletí využívají při výrobě čajů pro děti, mají vynikající vlastnosti, chuť a příjemnou vůni.
 
- kladně posouzeno Českou pediatrickou společností
- obsahuje výhradně laktózu (mléčný cukr), přirozeně se vyskytující v mateřském mléce, na kterou je trávicí systém dítěte ideálně nastavený
- obsahuje BIO vlákninu** 
- bez konzervantů, aromat a barviv
 
Balení: 45 porcí (180 g)
Složení: mléčný cukr (laktóza)*, extrakt květu lípy* (květ lípy*, maltodextrin*), inulín* (vláknina), extrakt meduňky* (kvetoucí nať meduňky*, maltodextrin*), extrakt máty* (nať máty*, maltodextrin*).
* z ekologického zemědělství
** BIO vláknina s prebiotickým účinkem (inulín) slouží jako výživa pro přátelské bakterie (laktobacily a bifidobakterie), čímž pečuje o trávicí trakt dítěte. 
Upozornění: Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy.

 

Babio nápoj klidný spánek ETIKETA KE STAŽENÍ
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.