Enzymin, 25,2g, 60 kapslí

3 hodnocení
 
 
Enzymin® si dopřejte pro tu nejlepší péči o vaše tělo - intenzivní a komplexní výživu enzymy a bioaktivními minerály! 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 315 Kč
Ušetříte 116 Kč (–37 %)
199 Kč    
Kategorie Detoxikace
 
Enzymin® v sobě spojuje přednosti několika klíčových enzymů a lehce vstřebatelných minerálů.  
HUBNUTÍ, ODOLNOST, TRÁVENÍ, FUNKCE JATER, REGENERACE - ZDE VŠUDE JSOU ENZYMY I MINERÁLY NEZBYTNÉ! ENZYMIN OBSAHUJE: 
 • Multi-enzymatický komplex Enzyminu® zahrnuje papain, laktázu a bromelain. 
 • Multi-minerálový komplex Enzyminu® zahrnuje chrom, mangan, molybden, selen a zinek. Ideální jsou v lehce dostupné, snadno vstřebatelné formě tzv. organických forem. Jejich dodání se ukazuje pro lidské zdraví jako mimořádně důležité.

 

PŘÍRODNÍ ENZYMY A MULTI-MINERÁLY SE DOPORUČUJÍ:
 • vždy, když vlivem nevyvážené, nadměrně chemicky či tepelně upravené stravy může docházet k nedostatku enzymů a minerálů,
 • u osob s nesnášenlivostí lepku či laktózy,
 • při hubnutí, únavě či vyčerpání,
 • u diabetiků, vegetariánů a starších osob. 

 

Dávkování: Enzymin® je možné užívat dlouhodobě, nebo po dobu výskytu obtíží. 1 - 3 tobolky po jídle zapít sklenicí vody. Max. 3 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 
Balení: 60 kapslí, 25,2 g, balení na 20 dní až 2 měsíce.

Upozornění: Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. 
 ENZYMY: 
 • BROMELAIN v přírodě se vyskytující enzym se schopností odvodňovat a odbourávat tuky v organismu.
 • PAPAIN patří mezi enzymy, které štěpí bílkoviny na oligopeptidy a aminokyseliny. Např. při nedostatku trávicích enzymů v organismu může být proces trávení narušen. 
 • LAKTÁZA je enzym, který podporuje trávení laktózy (mléčného cukru), jeho doplnění je prospěšné u osob, které špatně tráví laktózu.

Více informací o enzymech a jejich klíčovém působení v organismu naleznete např. v knize Enzymy (Stavební kameny života - jak působí, pomáhají, léčí) autorů M. Klause a W. Michaela, 1999. 

 

MINERÁLY V ORGANICKÉ FORMĚ 
tzv. mléčnany, laktáty, jsou formy minerálních látek, které jsou na rozdíl od anorganických forem lidským organismem mnohem lépe využívány, jak dokládají uskutečněné studie. Pro organické minerály je charakteristická vyšší vstřebatelnost a tím i vysoká biologická využitelnost. 
 • CHROM přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a normálnímu metabolismu makroživin.
 • SELEN přispívá k normální funkci imunitního systému, normální činnosti štítné žlázy a udržení normálního stavu vlasů a nehtů. 
 • MANGAN přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.
 • ZINEK přispívá k normální funkci imunitního systému, normálnímu metabolismu sacharidů a makroživin, udržení normálního stavu zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky, normální plodnosti a reprodukci a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. 
ENZYMIN S KLÍČOVÝMI ENZYMY A MINERÁLY BYL VYVINUT, VYROBEN A OVĚŘEN V ČR!

 

ETIKETA - enzymin

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.