pH-Optimal Forte, 58,5 g, 90 tablet

4 hodnocení
 
  • 1 z 3
 
Doplněk stravy pro detoxikaci a regeneraci organismu se zelenými "superpotravinami".  
FORTE = ZESÍLENÉ SLOŽENÍ  -  TROJNÁSOBNÁ ALKALIZAČNÍ KAPACITA*. 
Obsahuje „zelené potraviny“ ze skupiny „superfoods“,  zelený ječmen, spirulinu a chorellu, které napomáhají odkyselení a alkalizaci těla, což je důležité pro podporu detoxikace a upevnění zdraví.
Dostupnost Skladem
Běžná cena 453 Kč
Ušetříte 214 Kč (–47 %)
239 Kč    
Kategorie Detoxikace, hubnutí
 
  • ZELENÝ JEČMEN
sušená šťáva ze zeleného ječmene pochází z Nového Zélandu, je dodávána v nejvyšší jakosti a BIO kvalitě. Je zpracována natolik šetrně, že si uchovává celé spektrum aktivních látek, vysokého obsahu vitamínů, minerálů a enzymů, včetně cenné superoxid dismutázy (SOD). Neobsahuje lepek a představuje bohatý zdroj bílkovin a chlorofylu, což z něj činí mimořádnou, silně alkalizující (zásaditou) potravinu.
  • SPIRULINA
je vhodná pro posílení vitality, nárůst svalové hmoty, zvýšení metabolismu, pozitivně působí na trávicí trakt a je užitečný doplněk při dietních kúrách. Jedná se o sladkovodní sinici (nikoliv řasu) s vysokým obsahem chlorofylu, která dokáže člověku poskytnout komplexní výživové vlastnosti. Spirulina je bohatá na proteiny, vitamíny, minerály, karotenoidy a antioxidanty.
  • CHLORELLA
je jednobuněčná řasa, která je velmi přínosná pro zdraví, zvláště díky mimořádným detoxikačním účinkům. Obsahuje širokou škálu minerálů, vitamínů, aminokyselin, chlorofyl a antioxidanty. Navíc se ukazuje, že podporuje regeneraci tkání, a je významná pro dělení a růst buněk. Posiluje schopnost likvidovat cizorodé bakterie a má pozitivní vliv na celkovou imunitu. 

 

Balení: 90 tablet, 58,5 g
 
Dávkování: 4-6 tablet denně zapít sklenicí vody. Maximálně 10 tablet za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vložený absorbér vlhkosti není určen k jídlu! Změna barvy tablet během skladování nemění hygienickou ani výživovou hodnotu doplňku stravy.
 
* V porovnání s původní variantou pH-Optimal.

 

ETIKETA - ph optimal

Hmotnost 58.6 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.