ProbioFlora, 60 kapslí

1 hodnocení
 
 
Doplněk stravy ProbioFlora® s unikátním komplexem 7 osvědčených probiotických kmenů bifidobakterií a laktobacilů, je stálicí mezi těmi nejlepšími produkty značky GOLDIM, s cíleným působením v trávicím traktu.
Pro zdravé zažívání a imunitu dospělých osob a dětí od 3 let věku.
Dostupnost Skladem
Běžná cena 280 Kč
Ušetříte 40 Kč (–14 %)
240 Kč    
Kategorie Imunita
 
Aktivní ingredience preparátu ProbioFlora jsou velmi významné pro normální funkci trávicího a imunitního systému. Přínosem je zejména v době virových a bakteriálních onemocnění, při problémech se zažíváním - průjem a/nebo nadýmání, zácpa. Podávání je vhodné po léčbě antibiotiky a na cestách, pro předcházení cestovatelským průjmům.  
PROBIOFLORA JE OVĚŘENA A DOPORUČUJEME JI: 
  • při zažívacích obtížích (průjem, zácpa, nadýmání),
  • po léčbě antibiotiky,
  • při oslabené imunitě, opakovaných infekcích, 
  • při nespecifických střevních zánětech, Cróhnově chorobě i celiakii [1] - ProbioFlora® se mimořádně osvědčila! 
  • pro celkové, dlouhodobé upevnění zdraví. 

 

HARMONIE VAŠEHO TRÁVENÍ   
ProbioFloraPodívejme se blíže, co se děje v trávicím traktu. Všichni víme, že bez vody by na zemi neexistoval život, možná ale nevíme, že to samé platí o bakteriích. V našem trávicím traktu je přítomno obrovské množství rozličných bakterií, na jedné straně prospěšných - přátelských, na straně druhé nežádoucích - škodlivých. V trávicím traktu se odehrává 70 % všech imunitních reakcí organismu, pro správný průběh je klíčové osídlení střev co největším počtem prospěšných mikroorganismů. Velmi prospěšné jsou samozřejmě také pro správný průběh trávicích procesů (regulace trávení) a přirozenou ochranu před patogenními (škodlivými) bakteriemi. Užívání „přátelských“ kmenů laktobacilů a bifidobakterií se podílí na obnově a harmonizaci střevní mikrobioty, která může být narušena např. užíváním antibiotik, vlivem rozličných diet, případně dietních chyb,  psychického stresu a v neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na časté narušení skladby střevní mikrobioty během zahraničních dovolených (cestovatelské průjmy). 
+ KOMPLEX PREBIOTICKÉ VLÁKNINY!
ProbioFlora navíc obsahuje prebiotickou vlákninu inulín, citrusovou vlákninu a extrakt z artyčoku, které jsou živnou půdou pro přátelskou střevní mikrobiotu. ProbioFlora je proto velmi komplexním preparátem se širokým spektrem účinku. 
[1] KLINICKÉ OVĚŘENÍ PROBIOFLORY® 

Klinické ověření proběhlo pod vedením zkušeného lékaře MUDr. Pavla Kohouta, PhD., ve Fakultní nemocnici Hradec Králové v letech 1999-2001. ProbioFlora® byla klinicky testována jako doplněk stravy při nespecifických střevních zánětech, konkrétně na klinice gerontologické a metabolické. Studie na tomto pracovišti probíhala po dva roky, následně pokračovala na II. interní klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové. 

Balení: 
1. varianta: 30 kapslí (9 g), balení na 14 dnů - 1 měsíc.  
2. varianta: 60 kapslí (18 g), balení na 1 - 2 měsíce.
Kapsle jsou rostlinného původu. 
Dávkování: 1 - 2 kapsle denně. Max. 2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vhodné pro dlouhodobé užívání. 
Upozornění: Doplněk stravy, je určen pro děti od 3 let věku a dospělé. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Velmi vhodné pro osoby nad 55 + . Vhodné pro vegetariány, diabetiky a osoby s bezlepkovou dietou. Přípravek neobsahuje barviva ani aromata. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte uzavřené v suchu při teplotě do 25°C. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. 

 

ETIKETA - probioflora, 60 kapslí

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.