Prokloubin, 21 g, 60 kapslí

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Doplněk stravy pečující o klouby vašeho těla, včetně páteře, s kyselinou hyaluronovou, chondroitin sulfátem, glukosamin sulfátem a kolagenem. Cílený účinek na pohybový aparát - vnitřní struktury kloubu, kloubní chrupavku a svalové úpony. Prémiová kvalita. Výhodná cena. 
Dostupnost Skladem
280 Kč    
Kategorie Klouby a kosti
 
BONUSEM tohoto preparátu je výtažek z Lippia citriodora, PLANOX L., u této unikátní látky rostlinného původu byly popsány mimořádné ochranné protizánětlivé a antioxidační účinky na struktury kloubů a páteře. Hydrolyzovaný, snadno využitelný kolagen, který se lehce vstřebává a cíleně působí tam, kde je skutečně potřeba. Chondroprotektiva glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a kyselina hyaluronová jsou společně s vitamínem C nezbytné pro normální funkci kostí, kloubních chrupavek, obnovu mezibuněčné hmoty a správnou syntézu kolagenu. To vše je zabaleno v prémiových, čistě rostlinných kapslích.
ZAJÍMÁ VÁS:
V JAKÉM VĚKU MÁM PEČUJÍCÍ KLOUBNÍ PRODUKT PROKLOUBIN ZAČÍT UŽÍVAT? LADA, 33 LET. 
Užívání Prokloubinu je vhodné v každém věku, v dětském věku ale až od 12 let. Čím dříve začnete, tím lépe pro vaše klouby. 
JAK SE PROJEVÍ ARTRÓZA? PETR, 45 LET. 
Pokud pociťujete občasné či trvalé bolesti kloubů, ranní ztuhlost, otoky a zhoršenou pohyblivost, je u vás toto onemocnění velmi pravděpodobné a je vhodné, abyste navštívil lékaře. Obtíže se mohou týkat jednoho, ale i více kloubů, jak v oblasti kolen, kyčlí, páteře (zad), ramen, drobných kloubů rukou apod. Velmi nepříjemné a omezující jsou blokády v krční a bederní oblasti páteře. Zvláště dlouhodobé kloubní obtíže významně omezují pohyb a zhoršují kvalitu života. 
KDY MI HROZÍ ZVÝŠENÉ RIZIKO OSTEOARTRÓZY? ALENA P., 39 LET. 
Osteortróza může postihnout nejen osoby s genetickou dispozicí, s nadváhou či obezitou, ale i intenzivně sportující štíhlé osoby, vrcholové sportovce, těžce fyzicky pracující, osoby po úrazech na pohybovém aparátu, osoby se špatným pohybovými návyky, se skoliózou páteře apod., kde se osteoartróza vyvíjí na podkladě nevhodného (jednostranného) zatěžování a  přetěžování kloubů. 
JAK DLOUHO SE MÁ PROKLOUBIN UŽÍVAT? ZITA, 45 LET. 
Na počátku je třeba užívat intenzivnější dávkování, po využívání jednoho balení je možné dávku případně snížit. Doporučené dávkování je 1 - 2 kapsle 2x denně. Dopřejte svým kloubům alespoň dvouměsíční regenerační kúru za rok. Prokloubin je možné v případě potřeby užívat i dlouhodobě. Dbejte na dostatečný pitný režim (min. 2 l tekutin za den). 
NA JAK DLOUHO MI VYDRŽÍ 1 BALENÍ PREPARÁTU PROKLOUBIN? OLIVER, 51 LET. 
Jedno balení Prokloubinu obsahuje 60 kapslí, balení vám vystačí na 15 - 30 dnů. Nezapomeňte pečovat nejen o klouby své, ale i svých blízkých a využijte výhodné ceny Prokloubinu, který oceníte i proto, že je ryze české výroby. 
 
Balení: 60 kapslí, 21 g 
 
Dávkování:
1 - 2 kapsle 2x denně dostatečně zapít vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 
Složení:
kolagen, glukosamin sulfát, Planox L (extrakt z rostliny verbeny citrónové - Lippia citriodora), Nutrihyl (sodná sůl kyseliny hyaluronové 25 mg), chondroitin sulfát, Oligopin / pycnogenol (výtažek z kůry přímořské borovice - Pinus pinaster), oxid křemičitý, kapsle rostlinné naturální.
 
Upozornění: 
Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez lepku. Vhodné i pro diabetiky, osoby s nesnášenlivostí lepku a laktózovou intolerancí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Další důležité informace naleznete po zobrazení etikety výrobku. Bez syntetických barviv a aromat. 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.