Kozí kaše Ovesná se švestkami a jablkem, 225 g

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Obilno-mléčná kaše s kojeneckým kozím mlékem. Lahodná a zdravá kaše pro děti, kojence od ukončeného 6. měsíce věku.

KK_boruvka_svestka_krupice

Dostupnost Skladem
118 Kč    
Kategorie Kozí kaše
 
Výživná Kozí kaše, plná vitamínů  jemné chuti. Ovesné vločky nejvyšší jakosti. Přináší veškeré benefity kozího mléka. Se sušenými švestkami a jablkem. Velmi vhodná pro výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce věku jako součást smíšené stravy. Připravíte snadno a rychle. 
  •  Mimořádně vhodné pro kojence a batolata
  •  Vhodná pro starší děti a dospívající 
  •  Stále oblíbenější u dospělých (sportovců, příznivců zdravé výživy, seniorů)             

 

Kozí kaše jsou vyráběny dle receptur, které plně odpovídají nejnovějším vědeckým poznatkům. Nová generace naturálních kaší na bázi kozího mléka. Složení je kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Vyzkoušejte jako zdravou a vyváženou snídani/oběd/večeři. Podávané večer skvěle zasytí a podpoří klidný spánek kojenců a malých dětí.
Kaše je vyrobena na obilno-mléčné bázi. Lze dochutit dle Vaší fantazie na mnoho způsobů. K výrobě je použito plnotučné kozí mléko nejvyšší jakosti s mnoha přednostmi pro zdraví dětí i dospělých! Výroba podléhá nejpřísnějším požadavkům kvality. 
Hlavní přednosti Kozí kaše, které opravdu oceníte! 
  •        s vysokým obsahem vápníku, železa, jódu, vitamínů A, E, C, D, fosforu a vitamínů skupiny B, 
  •        zdroj bílkovin a draslíku,
  •        zdroj esenciálních mastných kyselin,
  •        neobsahuje palmový olej,
  •        neobsahuje kravské mléko! 
  •        bez syntetických barviv, aromat a konzervačních látek! 

 

NAVÍC s přídavkem patentované vlákniny Orafti® Synergy1
Upozornění: Před každou přípravou Kozí kaše nechte kojeneckou vodu přejít varem. Odměřte převařenou vodu (90 - 100°C), nalijte do vhodné nádoby a přidávejte instantní směs (potřebné množství vody) a instantní směsi dle tabulky dávkování (viz etiketa).
Pro zdraví vašeho miminka je důležité, abyste přesně dodržovali návod k přípravě a dávkování (viz obal). Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko. Kaši podávejte lžičkou a připravujte ji vždy čerstvou pro každé krmení. Otevřený sáček po každém použití vždy dobře uzavřete, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25 °C (ne v chladničce), po otevření spotřebujte během 2 týdnů. Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě. 

 

Kozí kaše švestková ETIKETA KE STAŽENÍ
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.