Kozí kaše Vícezrnná s borůvkami, 225 g

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Obilno-mléčná kaše s kojeneckým kozím mlékem. Chuťově vynikající a zdravá kozí kaše pro děti, kojence od ukončeného 6. měsíce věku.

KK_boruvka_svestka_krupice

 

Dostupnost Skladem
118 Kč    
Kategorie Kozí kaše
 
Výživná a zdravá kozí kaše, plná vitaminů, lahodné chuti! Se sušenými borůvkami bohatými na cenné přírodní zdraví prospěšné látky. Kozí kaše přinášejí veškeré benefity kozího mléka. Kaše jsou vhodné pro výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce věku jako součást smíšené stravy. Připravíte je snadno a rychle! 
  • Mimořádně vhodné pro kojence a batolata!
  • Velmi vhodné i pro starší děti.
  • Stále oblíbenější u dospělých (sportovci, příznivci zdravé výživy, senioři) 

 

Kozí kaše jsou vyráběny dle receptur, které plně odpovídají nejnovějším vědeckým poznatkům. Nová generace naturálních, zdravých kaší. Složení je kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. 
Vyzkoušejte Kozí kaši jako zdravou a vyváženou snídani. 
Podávané večer skvěle zasytí a podpoří klidný spánek kojenců a malých dětí! 
Kaše je vyrobena na obilno-mléčné bázi. Lze dochutit dle Vaší fantazie. K výrobě je použito kojenecké kozí mléko nejvyšší jakosti s mnoha přednostmi pro zdravý vývoj a růst dětí.
  •        s vysokým obsahem vápníku, železa, jódu, vitamínů A, E, C, D, fosforu a vitamínů skupiny B, 
  •        zdroj bílkovin a draslíku
  •        esenciální mastné kyseliny
  •        neobsahuje kravské mléko
  •        neobsahuje palmový olej
  •        bez syntetických barviv, aromat a konzervačních látek! 

 

NAVÍC s přídavkem patentované vlákniny Orafti® Synergy1.
Borůvky jsou zcela bez jadérek a slupek, velmi jemné, proto jsou vhodnou pochoutkou i pro děti od ukončeného 6. měsíce. Vhodně obohacují jídelníček o přírodní látky bioflavonoidy s příznivými účinky. 
Upozornění: Před každou přípravou Kozí kaše nechte kojeneckou vodu přejít varem. Odměřte převařenou vodu (90 - 100°C), nalijte do vhodné nádoby a přidávejte instantní směs (potřebné množství vody) a instantní směsi dle tabulky dávkování (viz etiketa).
Pro zdraví vašeho miminka je důležité, abyste přesně dodržovali návod k přípravě a dávkování (viz obal). Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko. Kaši podávejte lžičkou a připravujte ji vždy čerstvou pro každé krmení. Otevřený sáček po každém použití vždy dobře uzavřete, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25 °C (ne v chladničce), po otevření spotřebujte během 2 týdnů. Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě. 

 

Kozí kaše borůvková ETIKETA KE STAŽENÍ
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.