Kozí mléko sušené instantní 300 g

3 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Nejlepší plnotučné instantní kozí mléko, náhrada mléka kravského. Bohaté na vápník, výborně stravitelné, ideální pro děti od 1 roku věku, ženy i muže každého věku, rekonvalescenty a seniory.  
Sušené kozí mléko pro vás vyrábíme z toho nejlepšího kozího mléka. Má velmi příjemnou chuť i vůni.
pictogramy_mleko 
Dostupnost Skladem
199 Kč    
Kategorie Kozí mléko sušené
 
Jednoznačný přínos kozího mléka pro lidské zdraví
Nebojte se kozího mléka! Kozí mléko je velmi ceněno z nutričního i dietetického hlediska. Je lehce stravitelné, proto je důležité pro správné trávení a metabolismus. Báječně si na něm pochutnáte. Naturální, přirozené složky kozího mléka, jako jsou bílkoviny, nukleotidy, oligosacharidy, minerály a vitamíny, se snadno vstřebávají, tělo je lehce využije pro výstavbu tkání a svalů, pro regeneraci a načerpání psychických a fyzických sil. Vězte, že i malý hrneček plnotučného kozího mléka denně se na kondici vašeho zdraví podepíše více než pozitivně.  Tak např.  věděli jste, že 1 sklenice kozího mléka vám dodá více než 1/3 doporučené denní dávky vápníku? Další velkou předností kozího mléka je vysoký obsah draslíku, hořčíku, zinku a naopak nízký obsah sodíku, kterého máme v běžné stravě nadbytek (připomeňme si souvislost mezi nadměrným příjmem kuchyňské soli a vysokým krevním tlakem). Známý nižší podíl železa v kozím mléce je dle nejnovějších výzkumů výhodný, pro osoby 50 + a seniory.
Kozí mléko je skvělé pro studenou i teplou kuchyni 
Na produktu jednoznačně oceníte všestranné, velmi široké využití v teplé i studené kuchyni. Používání kozího mléka má velmi dlouhou tradici u nás i ve světě a je prvotřídním prostředkem, jak snadno a rychle vylepšit jídelníček vás i vašich dětí. V případě potřeby s ním zcela nahraďte mléko kravské. Sušené Kozí mléko se velmi snadno rozpouští, má příjemnou chuť a vůni. Je bez barviv a konzervantů.
Vždy si vybírejte plnotučné kozí mléko - je nejlepší!  
Pozor, pokud se právě odhodláváte k cestě za zdravím, pamatujte, že vitamíny kozího mléka jsou z velké části rozpustné v tucích (vitamíny A, D, E a K), proto by byla z hlediska výživy obrovská škoda konzumovat mléko odtučněné, nebo nízkotučné, tedy zbavené většiny vitamínů.  

 

Pro koho je kozí mléko vhodné? 
Kozí mléko je nedílnou součástí zdravého a plnohodnotného jídelníčku. Je vhodné pro každý věk a děti od 1 roku. Skvěle obohatí váš jídelníček o látky, které ve vašem běžném jídelníčku mohou chybět. Dopřejte si lahodné kozí mléko každý den. Výsledkem bude vaše pevnější zdraví. 
Vhodné: 
  • pro zlepšení, obohacení jídelníčku
  • pro děti od 1 roku
  • těhotné a kojící ženy
  • při psychické únavě, vyčerpání 
  • při sportu, 
  • v období rekonvalescence, po úrazech a zraněních,  
  • pro seniory 

 

Upozornění: Není určeno pro výživu kojenců do 12 měsíců. 
Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími požadavky na kvalitu. Bez zápachu. Díky šetrné metodě zpracování si zachovává mimořádně vysokou výživovou hodnotu. Velmi snadno se rozpouští. Bez barviv a konzervantů.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.