NAŠE MLÉKO 2 kojenecké mléko pokračovací 5×525 g

2 hodnocení
 
 
Mléčná kojenecká výživa z bílkovin kozího mléka v prášku pro děti od 6 do 12 měsíců.
CHUTNÉ A SNADNO STRAVITELNÉ
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
S NÍZKÝM OBSAHEM ALERGIZUJÍCÍ BÍLKOVINY Alfa S1 kaseinu
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 995 Kč
Ušetříte 246 Kč (–12 %)
1 749 Kč    
Kategorie Naše mléko
 
NAŠE MLÉKO 2 se vyrábí z vysoce kvalitního plnotučného kozího mléka, které je přirozeným zdrojem nukleotidů a fruktooligosacharidů (FOS) nezbytných pro správný růst a vývoj vašeho dítěte. Obsahuje všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky, jako jsou omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, nepostradatelné pro správný vývoj mozku a očí miminka.
CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KOZÍM MLÉKU 
  • Kozí mléko je nejblíže mléku mateřskému
  • Jemné, chutné a lépe stravitelné než kravské mléko
  • Vhodné i pro citlivá bříška miminek včetně zácpy a nadýmání
  • Nízká alergenní zátěž 
  • Jedinečných vlastností kozího mléka jsme využili k vývoji nové generace produktů nadstandardní kvality - Našeho mléka a Kozích kaší 
NAŠE MLÉKO® OBSAHUJE VŠE NEZBYTNÉ PRO SPRÁVNÝ RŮST A VÝVOJ MIMINKA
  • s vitamíny A, C, D, které přispívají k normální funkci imunitního systému
  • s NEMK* pro vývoj mozku, očí, nervové soustavy
  • nízký obsah alergizující bílkoviny alfa-s1-kaseinu
  • neobsahuje palmový olej
 
*NEMK - omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny - kyselina alfa-linolenová (ALA) a kyselina linolová (LA) - přirozeně se vyskytují v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy. Lidský mozek je přibližně z 1/3 tvořen NEMK. Naše mléko® obsahuje vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin z kvalitních rostlinných zdrojů a kozího mléka.

Nukleotidy sehrávají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů, děležité jsou pro celkový růst, vývoj mozku a imunitního systému. Nezbytné jsou pro optimální funkci trávicího systému. Kozí mléko obsahuje přibližně 5x více nukleotidů než mléko kravské. Bohatým a přirozeným zdrojem nukleotidů je mateřské mléko.

Fruktooligosacharidy (FOS) mimořádně prospěšné látky. Kozí mléko je přirozeným, kvalitním zdrojem. FOS stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost. Kozí mléko se svým obsahem FOS velmi blíží mateřskému mléku. 
NAŠE MLÉKO SPLŇUJE NEJPŘÍSNĚJŠÍ POŽADAVKY PEDIATRŮ...
a dále také odborných lékařských společností na výživu kojenců a malých dětí ESPGHAN (Evropská společnost pro pediatrickou gastroenterologii, hepatologii a výživu) a EFSA (European Food Safety Autority - Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Naše mléko je zpracováno za 100% dodržení nejpřísnějších hygienických a technologických podmínek výroby. Čistota chovu a jedinečná metoda zpracování znamená příjemnou chuť a vůni pro vaše děťátko.  
 
Složení (obsahové látky): 
Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacín, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová). Minerální látky a stopové prvky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík. Ostatní důležité látky: Taurin, inositol, cholin, L-karnitin, nukleotidy, omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny.
NAŠE MLÉKO NEOBSAHUJE ŽÁDNOU SLOŽKU Z KRAVSKÉHO MLÉKA. VYROBENO NA BÁZI KOZÍHO MLÉKA! 
Složení (dle legislativních požadavků): 
plnotučné kozí mléko, kozí laktóza, sušený glukózový sirup z kukuřice, syrovátkové proteiny kozího mléka, řepkový olej, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, inositol, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, L-karnitin -L-tartrát, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát,  fylochinon, jodid sodný, seleničitan sodný.
 
Obsah balení: 5×525 g
 
Barva: může se pohybovat od nažloutlé po jemně narůžovělou, což souvisí s přirozeným barevným odstínem použitých surovin. 
 
Důležité upozornění: Nejlepší stravou pro vaše miminko je mateřské mléko. NAŠE MLÉKO® 2 může být podáváno kojencům od 6 měsíců věku, jako součást vyvážené, smíšené stravy a nemá být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života dítěte. 
VYROBENO V ČR. PATENTOVÁNO.

 

ETIKETA - Nase mleko 2

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.