NAŠE MLÉKO 3 kojenecké mléko pokračovací 5×525g

2 hodnocení
 
 
Batolecí mléčná výživa z bílkovin kozího mléka v prášku, pro děti od 12 měsíců do 3 let. 
CHUTNÉ A SNADNO STRAVITELNÉ
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
S NÍZKÝM OBSAHEM ALERGIZUJÍCÍ BÍLKOVINY Alfa S1 kaseinu
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 895 Kč
Ušetříte 146 Kč (–8 %)
1 749 Kč    
Kategorie Naše mléko
 
Vaše děťátko si zaslouží tu nejlepší péči! Proto jsme pro ně vyvinuli novou generaci pokračovacích kojeneckých mlék nadstandardní kvality se zdravým kozím mlékem. Naše mléko 3 dodává vše potřebné pro správný vývoj a růst. Obsahuje optimalizované množství vitamínů, minerálů a mnoha dalších látek, především nukleotidů (pro imunitu), fruktooligosacharidů (pro trávení) a nenasycených mastných kyselin (omega-3 a omega-6 pro správný vývoj mozku a očí). S Naše mléko 3 dopřejete svým dětem kvalitní mlíčko, které jim prospěje! 
CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KOZÍM MLÉKU 
  • Kozí mléko je nejblíže mléku mateřskému
  • Jemné, chutné a lépe stravitelné než kravské mléko
  • Vhodné i pro citlivá bříška miminek
  • Nízká alergenní zátěž 
  • Jedinečných vlastností kozího mléka jsme využili k vývoji nové generace produktů nadstandardní kvality - Našeho mléka a Kozích kaší 
NAŠE MLÉKO® OBSAHUJE VŠE NEZBYTNÉ PRO SPRÁVNÝ RŮST A VÝVOJ MIMINKA
  • s vápníkem a vitamínem D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.
  • s NEMK* pro vývoj mozku, očí, nervové soustavy

  • nízký obsah alergizující bílkoviny alfa-s1-kaseinu
  • neobsahuje palmový olej

 

*NEMK - omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny - kyselina alfa-linolenová (ALA) a kyselina linolová (LA) - přirozeně se vyskytují v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy. Lidský mozek je přibližně z 1/3 tvořen NEMK. Naše mléko® obsahuje vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin z kvalitních rostlinných zdrojů a kozího mléka.

Nukleotidy sehrávají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů, děležité jsou pro celkový růst, vývoj mozku a imunitního systému. Nezbytné jsou pro optimální funkci trávicího systému. Kozí mléko obsahuje přibližně 5x více nukleotidů než mléko kravské. Bohatým a přirozeným zdrojem nukleotidů je mateřské mléko.

Fruktooligosacharidy (FOS) mimořádně prospěšné látky. Kozí mléko je přirozeným, kvalitním zdrojem. FOS stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost. Kozí mléko se svým obsahem FOS velmi blíží mateřskému mléku. 
NAŠE MLÉKO SPLŇUJE NEJPŘÍSNĚJŠÍ POŽADAVKY PEDIATRŮ...
a dále také odborných lékařských společností na výživu kojenců a malých dětí ESPGHAN (Evropská společnost pro pediatrickou gastroenterologii, hepatologii a výživu) a EFSA (European Food Safety Autority - Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Naše mléko je zpracováno za 100% dodržení nejpřísnějších hygienických a technologických podmínek výroby. Čistota chovu a jedinečná metoda zpracování znamená příjemnou chuť a vůni pro vaše děťátko.  
 
Složení (obsahové látky): 
Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacín, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová). Minerální látky a stopové prvky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík. Ostatní důležité látky: Taurin, cholin, nukleotidy, fruktooligosacharidy, omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny.
NAŠE MLÉKO NEOBSAHUJE ŽÁDNOU SLOŽKU Z KRAVSKÉHO MLÉKA. VYROBENO NA BÁZI KOZÍHO MLÉKA! 
Složení (dle legislativních požadavků):  
plnotučné kozí mléko, fruktooligosacharidy, sušený glukózový sirup z kukuřice, kozí laktózasyrovátkové proteiny kozího mléka, kukuřičný škrob, řepkový olej, slunečnicový olej, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, taurin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan železnatý, mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný.
Obsah balení: 5×525 g
Barva: může se pohybovat od nažloutlé po jemně narůžovělou, což souvisí s přirozeným barevným odstínem použitých surovin.  
Důležité upozornění: je vhodné pro výživu dětí starších dvanácti měsíců až 3 let věku. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.
VYROBENO V ČR. PATENTOVÁNO.

 

ETIKETA - Nase mleko

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.