Porce NAŠE MLÉKO 3, 15 g

1 hodnocení
 
 
Chcete vyzkoušet NAŠE MLÉKO a pak se rozhodnout pro celé balení?  Právě pro vás jsme připravili jednoporcové balení. Balení je vhodné i na cesty.

Batolecí mléčná výživa z bílkovin kozího mléka v prášku,
pro děti od 12 měsíců.

S vápníkem a vitamínem D, 
které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.
Dostupnost Skladem
20 Kč    
Kategorie Naše mléko
 
Vaše děťátko si zaslouží tu nejlepší péči! Proto jsme pro ně vyvinuli novou generaci pokračovacích kojeneckých mlék nadstandardní kvality založené na bázi zdravého kozího mléka. S mlékem Naše mléko 3 dodáte dítěti ve věku od 12 měsíců do 3 let vše potřebné v optimálních poměrech, pro správný vývoj a růst. Optimalizujete tak množství přijímaných vitamínů, minerálů a stopových prvků, ale také nukleotidů, fruktooligosacharidů a nenasycených mastných kyselin (omega-3 a omega-6), které se přirozeně vyskytují v kozím mléce a jsou pro zdraví mimořádně přínosné. Dopřejte svým dětem kvalitu až do tří let věku! 
CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KOZÍM MLÉKU 
  • Kozí mléko je nejblíže mléku mateřskému
  • Jemné, chutné a lépe stravitelné než kravské mléko
  • Vhodné i pro citlivá bříška miminek
  • Nízká alergenní zátěž 
  • Jedinečných vlastností kozího mléka jsme využili k vývoji nové generace produktů nadstandardní kvality - Našeho mléka a Kozích kaší 
NAŠE MLÉKO® OBSAHUJE VŠE NEZBYTNÉ PRO SPRÁVNÝ RŮST A VÝVOJ MIMINKA
  • s vápníkem a vitamínem D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.
  • s NEMK* pro vývoj mozku, očí, nervové soustavy
  • nízký obsah alergizující bílkoviny alfa-s1-kaseinu
  • neobsahuje palmový olej
 
*NEMK - omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny - kyselina alfa-linolenová (ALA) a kyselina linolová (LA) - přirozeně se vyskytují v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy. Lidský mozek je přibližně z 1/3 tvořen NEMK. Naše mléko® obsahuje vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin z kvalitních rostlinných zdrojů a kozího mléka.

Nukleotidy sehrávají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů, děležité jsou pro celkový růst, vývoj mozku a imunitního systému. Nezbytné jsou pro optimální funkci trávicího systému. Kozí mléko obsahuje přibližně 5x více nukleotidů než mléko kravské. Bohatým a přirozeným zdrojem nukleotidů je mateřské mléko.

Fruktooligosacharidy (FOS) mimořádně prospěšné látky. Kozí mléko je přirozeným, kvalitním zdrojem. FOS stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, která je zodpovědná za obranyschopnost. Kozí mléko se svým obsahem FOS velmi blíží mateřskému mléku. 
NAŠE MLÉKO SPLŇUJE NEJPŘÍSNĚJŠÍ POŽADAVKY PEDIATRŮ...
a dále také odborných lékařských společností na výživu kojenců a malých dětí ESPGHAN (Evropská společnost pro pediatrickou gastroenterologii, hepatologii a výživu) a EFSA (European Food Safety Autority - Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Naše mléko je zpracováno za 100% dodržení nejpřísnějších hygienických a technologických podmínek výroby. Čistota chovu a jedinečná metoda zpracování znamená příjemnou chuť a vůni pro vaše děťátko.  
 
Složení (obsahové látky): 
Vitamíny: vitamín A, D3, E, K1, C, B komplex (B1, B2, niacín, B6, kyselina listová, B12 a kyselina pantothenová). Minerální látky a stopové prvky: draslík, chlor, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, měď, mangan, selen, jód a sodík. Ostatní důležité látky: Taurin, cholin, nukleotidy, fruktooligosacharidy, omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny.
NAŠE MLÉKO NEOBSAHUJE ŽÁDNOU SLOŽKU Z KRAVSKÉHO MLÉKA. VYROBENO NA BÁZI KOZÍHO MLÉKA! 
Složení (dle legislativních požadavků):  
plnotučné kozí mléko, maltodextrin, kozí laktózasyrovátkové proteiny kozího mléka, řepkový olej, slunečnicový olej, fruktooligosacharidy, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný.
Obsah balení: 15 g
Barva: může se pohybovat od nažloutlé po jemně narůžovělou, což souvisí s přirozeným barevným odstínem použitých surovin.  
Důležité upozornění: je vhodné pro výživu dětí starších dvanácti měsíců až 3 let věku. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.
VYROBENO V ČR. PATENTOVÁNO.

 

ETIKETA - Nase mleko vzorky

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.