Formule Šalvěj, 6 g, 30 kapslí

1 hodnocení
 
 
Pocení je přirozený jev nezbytně důležitý pro regulaci tělesné teploty. Pocení pomáhá organismu odvádět škodlivé látky z těla a zajišťuje celkovou regulaci teploty organismu. Nadměrné pocení způsobené např. vysokou okolní teplotou, hormonálními změnami např. v menopauze, dále nervovým vypětím nebo zdravotními problémy lze regulovat i přírodními látkami. Vyzkoušejte přírodní doplněk stravy!
Šalvěj lékařská je osvědčenou bylinou s blahodárnými účinky již tradičně využívanou lidovým léčitelstvím.
Dostupnost Skladem
119 Kč    
Kategorie Ostatní doplňky stravy
 
Přírodní doplněk stravy s šalvějí lékařskou vhodný PŘI NADMĚRNÉM POCENÍ. Řešte problém s nadměrným pocením ihned! 
ZÍSKEJTE ZPĚT KONTROLU NAD NADMĚRNÝM POCENÍM. PROČ SE VLASTNĚ POTÍME?
Pocení je přirozený jev nezbytně důležitý pro regulaci tělesné teploty. Pocení pomáhá organismu odvádět škodlivé látky z těla a zajišťuje celkovou regulaci teploty těla. Nadměrné pocení náš ale obtěžuje.
PŮSOBÍ ŠALVĚJ LÉKAŘSKÁ PROTI NADMĚRNÉMU POCENÍ?
Šalvěj lékařská je osvědčenou bylinou s prospěšnými a blahodárnými účinky, tradičně používanou v lidovém léčitelství, kterému vděčíme za objevení jejího ulevujícího působení od nadměrného pocení. Neváhejte a vyzkoušejte šalvěj lékařskou ihned!  
Šalvěj je v produktu Formule Šalvěj v tzv. mikronizované formě, což je velmi důležité pro co nejvyšší účinek
JAK PŮSOBÍ BIOGENNÍ SELEN, MŮŽE POTLAČIT NADMĚRNÉ POCENÍ? 
Faktem je, že selen je klíčovým stopovým prvkem, který se v lidském těle zapojuje do složitých systémových procesů, mimo jiné se podílí také na regulaci tělesné teploty. Kontrola nadměrného pocení tedy mimo jiné spočívá i v dostatečném přívodu selenu. Selen přispívá:
  • k normální činnosti štítné žlázy a imunitního systému,
  • k ochraně buněk před oxidativním stresem,
  • k udržení normálního stavu vlasů a nehtů,
  • k normální spermatogenezi
CO ZPŮSOBUJE NADMĚRNÉ POCENÍ V OBDOBÍ MENOPAUZY?
Formule Šalvěj je přírodní produkt od tradičního českého výrobce GOLDIM, samotná výroba je situována do jižních Čech. K výrobě Formule Šalvěj využívá velmi kvalitní a koncentrovaný extrak ze šalvěje lékařské, s obsahem látek ze skupiny fytoestrogenů. Tyto čistě přírodní látky mohou být při nadměrném pocení velmi prospěšné a tělo je dokáže velmi dobře využít jako čistě přírodní náhradu za ženské pohlavní hormony estrogeny, jejichž produkce se v období klimakteria začíná prudce snižovat. V tomto období můžeme pociťovat návaly horka související s nadměrným pocením. Právě v tomto případě nadměrné pocení vzniká na podkladě hormonálních změn u menopauzálních žen. 
PRO KOHO JE FORMULE ŠALVĚJ PRO KONTROLU NAD NADMĚRNÝM POCENÍM VHODNÁ? 
Formule Šalvěj je produkt inspirovaný přírodou. Je vhodný pro muže i ženy, které trápí nadměrné pocení. Nadměrné pocení může přicházet nejen na podkladě hormonálních změn, ale také může vznikat na podkladě náročných, stresových situacích, mívá také souvislost s pocity úzkosti. Objevit se může při různých zdravotních problémech. Zde všude je možné přírodní doplněk stravy Formule Šalvěj zařadit. 

 

Balení: 30 kapslí, 6 g, balení na 15 až 30 dnů. 
Dávkování: 1 - 2 kapsle denně dostatečně zapít sklenicí vody. Max. 2 kapsle za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Při dlouhodobém užívání (2 až 3 měsíce) doporučujeme 3 týdenní přestávku.
Složení: Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) - mikronizované listy (99 %), selen (seleničitan sodný) 8,25 mcg - 15 % referenční hodnoty příjmu, kapsle rostlinného původu.
Upozornění: Pro dospělé a děti od 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Bez lepku, laktózy. Bez přidaných cukrů. Bez přídavku barviv a jiných aditivních látek. Vhodné i pro diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a pro vegetariány.

 

ETIKETA - salvej

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.