URO efekt junior - sáčky 14x5g

1 hodnocení
 
 
Dětský bylinný nápoj v prášku s pečujícími brusinkami pro děti od 3 - 12 let. Mimořádně výhodná cena. S brusinkami, ibiškem, celíkem zlatobýlem, kontryhelem a s listy brusinky a břízy.
BRUSINKY SE OBVYKLE PODÁVAJÍ PŘI OBTÍŽÍCH S MOČENÍM, PŘI CHLADNÉM POČASÍ A DALŠÍCH RIZICÍCH ONEMOCNĚNÍ MOČOVÝCH CEST NEBO PŘI JEJICH PŘEDCHÁZENÍ.
Dostupnost Skladem
79 Kč    
Kategorie Ostatní doplňky stravy
 
Vědecké studie dosvědčují, že látky obsažené v extraktech brusinky a ibišku súdánského jsou účinné proti E. coli (Escherichia coli), časté příčině urogynekologických zánětů [1],[2]
- složení výrobku a jeho použití pro děti od 3 let byly kladně posouzeny Českou pediatrickou společností
- mimořádně lahodná chuť, která je dětmi velmi dobře přijímána
- rychlá a jednoduchá příprava - lahodný horký či studený nápoj 
- neobsahuje konzervanty
- pro podporu pitného režimu důležitého při vylučování škodlivých bakterií z těla

 

UROEFEKT JUNIOR - BRUSINKY PRO DĚTI 
Záněty močových cest je nepříjemné, často se opakující onemocnění, které trápí mnoho malých dětí a dospívajících. Nejčastěji ho způsobuje bakterie E. coli, naštěstí je možné proti ní působit také přírodními pečujícími prostředky. Takovým osvědčeným přírodním prostředkem může být kombinace brusinek a ibišku, která je vhodná dokonce i v případě, kdy lékař předepíše antibiotika. 
Speciální receptura dětského bylinného nápoje s BRUSINKAMI. Preparát v sobě kombinuje prospěšné vlastnosti brusinek s ibiškem a dalšími, synergicky působícími bylinnými extrakty z celíku zlatobýlu, kontryhele a břízy.
BRUSINKY PRO DĚTI V UROEFEKT JUNIOR OCENÍTE:
  • pro jemnou, dětem příjemnou chuť
  • rychlou a jednoduchou přípravu - jednoduše nasypete a zalijete prášek vodou
  • žádné velké, obtížně polykatelné tablety!
  • zvýšený pitný režim vašeho dítěte, který přispívá k odplavování bakterií z močových cest ven z těla

 

Balení: 14x 5 g, samostatně balené porce. Hmotnost celkem: 70 g. Rychlá a jednoduchá příprava. Určeno pro přípravu horkého nebo studeného nápoje, dle zvyklostí a chuťových preferencí vašeho dítěte.
Příprava a dávkování: obsah 1 sáčku dobře rozmíchejte ve 2 dcl vody (horké nebo studené). Podávejte 1 porci (sáček) denně dětem ve věku 3 – 12 let, od 12 let 2 porce (sáčky) denně.
Složení: dextróza, brusinkový prášek, extrakt z celíku zlatobýlu, extrakt z listů břízy bělokoré, extrakt z kontryhelu žlutozeleného, extrakt listů brusinky obecné, extrakt květu ibišku súdánského – karkadé.
Bez konzervantů. 
[1] FULLERTON Marjorie, KHATIWADA Janak, JOHNSON Jacqueline U., DAVIS Shurrita, WILLIAMS Leonard L. Determination of Antimicrobial Activity of Sorrel (Hibiscus sabdariffa) on Esherichia coli O157:H7 Isolated from Food, Veterinary, and Clinical Samples. Journal of Medicinal Food [online]. September 2011, 14(9): 950-956 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi:10.1089/jmf.2010.0200.
[2] Ermel G, Georgeault S, Inisan C, Besnard M. Inhibition of adhesion of uropathogenic Escherichia coli bacteria to uroepithelial cells by extracts from cranberry. Journal of Medicinal Food [online]. 2012 Feb;15(2):126-34 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi: 10.1089/jmf.2010.0312. Epub 2011 Nov 14. 

 

ETIKETA - uroefekt junior

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.