URO efekt - sáčky 14x5g

1 hodnocení
 
 
Doplněk stravy s brusinkami pro zdravé močové cesty dětí od 12 let a dospělých. Ve formě lahodného a zdravého bylinného nápoje (brusinky, celík zlatobýl, kontryhel, ibišek, bříza). Vhodné i k dlouhodobému užívání.
Dostupnost Skladem
75 Kč    
Kategorie Ostatní doplňky stravy
 
Speciální receptura v sobě kombinuje prospěšné vlastnosti brusinek a synergicky působících bylinných extraktů (ibišek, celík zlatobýl, kontryhel, bříza). Obsahuje riboflavin, vitamín B2, který přispívá k udržení normálního stavu sliznic a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 - vědecké studie dosvědčují, že látky obsažené v extraktech brusinky a ibišku súdánského jsou účinné proti E. coli (Escherichia coli), časté příčině gynekologických zánětů [1], [2]
 - mimořádně lahodná chuť, která je dětmi i dospělými velmi dobře přijímána
 - rychlá a jednoduchá příprava - horký či studený nápoj 
 - neobsahuje konzervanty
 - pro podporu pitného režimu důležitého při vylučování škodlivých bakterií z těla
 - složení kladně posouzeno Českou pediatrickou společností! 
POZOR NA NEPŘÍJEMNÉ ZÁNĚTY U ŽEN A DÍVEK 
Zánět močových cest patří mezi velmi nepříjemná a typicky ženská onemocnění s tendencí k opakování. Minimálně jednou za život postihne téměř každou ženu. Oblíbené brusinky mohou být vhodným řešením, zejména při opakovaných obtížích! Nemusí se ale vždy jednat výhradně o močové cesty, infekce je často spojena i s gynekologickými obtížemi. Častým původcem infekcí je E. coli. Pozor si musí dát ženy s nedostatečným pitným režimem a s dalšími rizikovými faktory, jako je zadržování močení, ochablé svalstvo v těhotenství, po porodu nebo v menopauze. 
MIMOŘÁDNĚ LAHODNÁ CHUŤ! 

 

UROefekt představuje: 

  • efektivní, komplexní, jedinečné složení,
  • pomoc při posílení ochrany před infekcemi močových cest, 
  • posílení pitného režimu pro efektivní odplavování bakterií ven z těla,
  • užívání je možné při podávání atb, 
  • vhodné také u osob s inkontinencí moči,
  • vhodné i pro dlouhodobé užívání

 

Balení: 14x5 g, celkem 70 g pro přípravu horkého nebo studeného nápoje. Praktické balení po jednotlivých porcích. Rychlá a jednoduchá příprava během minuty! 
Doporučené dávkování a příprava: obsah 1 sáčku dobře rozmíchejte ve 2 dcl vody (horké nebo studené). Podávejte 2 až 3 dávky (sáčky) denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Složení: dextróza, brusinkový prášek, extrakt z celíku zlatobýlu, extrakt z listů břízy bělokoré, extrakt z kontryhelu žlutozeleného, extrakt listů brusinky obecné, extrakt květu ibišku súdánského – karkadé, riboflavin-5-fosfát, sodná sůl.
Bez konzervantů! 
Upozornění: Pro dospělé a mladistvé od 12 let. Těhotným a kojícím ženám doporučuje užívání lékař.
Vědecké studie dosvědčují, že brusinky a ibišek jsou účinné proti E. coli, časté příčině urogynekologických zánětů. [1], [2]
[1] FULLERTON Marjorie, KHATIWADA Janak, JOHNSON Jacqueline U., DAVIS Shurrita, WILLIAMS Leonard L. Determination of Antimicrobial Activity of Sorrel (Hibiscus sabdariffa) on Esherichia coli O157:H7 Isolated from Food, Veterinary, and Clinical Samples. Journal of Medicinal Food [online]. September 2011, 14(9): 950-956 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi:10.1089/jmf.2010.0200.
[2] Ermel G, Georgeault S, Inisan C, Besnard M. Inhibition of adhesion of uropathogenic Escherichia coli bacteria to uroepithelial cells by extracts from cranberry. Journal of Medicinal Food [online]. 2012 Feb;15(2):126-34 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi: 10.1089/jmf.2010.0312. Epub 2011 Nov 14.

 

ETIKETA - uroefekt

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.